vintage longines watches hublot laferrari price uk replica watches uk mens watches on sale tag heuer women's watch price philippines swiss replica watches breitling chrono matic rolex daytona 1970 price swiss replica watches who owns graff diamonds hallucination best rolex hulk replica fake watches longines primaluna 30mm jaeger master compressor ceramic fake watches

0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

hermes replica handbags| louis vuitton replica| gucci replica bags| prada replica| chanel replica bags| gucci replica bags|

Aktif Enerji, uzmanlık alanı Enerji İzleme ve Yönetimi olan bir Tasarım & Üretim şirketidir.  22 yılı aşan tecrübesi, uzman mühendis kadrosu ve sektöre sunduğu çözümler ile ithal ürünlere olan  ihtiyacı  azaltmayı hedeflemiştir. Aynı zamanda alanında ihracat  yaparak  ülke ekonomisine sunduğu katkıyı her geçen gün arttırmayı hedeflemiş bir kurumdur.  Sektör ihtiyaçlarını sürekli gözeten Aktif Enerji, bu bağlamda dünyada uygulanmış çözümleri sektör temsilcilerine sunma ve bu çözümleri ulusal hale dönüştürme konusunda ki arzusunu her zaman taze tutmuştur. Bu arzuyla Aktif Enerji, kendini ve teknolojisini sürekli yenilemektedir. Geliştirdiği ve geliştireceği ürünler ile, ithal çözümlere dayalı olan sektörün kendine yeten ve de ihracat yapabilen bir duruma geleceği yönündeki inancının altında ülkemiz mühendis ve genç mühendis adaylarına olan güveni yatmaktadır. Aktif Enerji, üniversiteler ve diğer akademik kurumlar ile sürekli iletişim halinde olan bir şirkettir. Geleceğimize yön verecek olan gençlerimizin kariyerine ışık tutmak amacıyla konferans, endüstriyel iş yeri eğitimi, sanayi ve üniversite İşbirliği projelerine sürekli olarak destek vermektedir. Bunu bir milli görev olarak gören Aktif Enerji  bu yaklaşımını her zaman sürdürecektir.

Amsterdam Fuar

Misyonumuz

Uzaktan Sayaç Okuma sistemleri, Akıllı Şebekeler, Endüstriyel Haberleşme ve Nesnelerin İnterneti uygulamalarında ihtiyaç duyulan yazılım ve donanım gereçlerini uluslararası standartlarda üretmek ve ürettiğimiz ürünlerin saha uygulamalarını gerçekleştirmek.  BLUSKY marka ürünlerimizin dünya çapında tanıtımı ve satışını gerçekleştirmek, dünyanın farklı noktalarında bayi ve servis ağı kurmak. Bu kapsamda uluslararası eğitim ve saha çalışmaları yaparak ürünlerimizin dünya çapında bilinilirliğini arttırmaktır.

Vizyonumuz

Akıllı Şebekeler konusunda ihtiyaç duyulan ürünleri uluslararası standartlarda üretmek, bu ürünleri yurt içi ve yurt dışında aranılan ürünler haline getirmek, üstün kalite ve hizmet anlayışı ile kendi alanında güvenilir ve bilinen bir marka haline gelmektir. Bugünün ve geleceğin ihtiyaçlarını görerek müşterilerimize kalıcı ve geliştirilebilen ürünler sunmaktır.